Corolla samochodem przedkontraktowym

W programie Najmu KINTO ONE

2022-07-20

Toyota przygotowała specjalną ofertę dla osób prywatnych i firm czekających dłuższy czas na zamówione auto. W programie Najmu KINTO ONE Klienci mają możliwość wynajmu Corolli Sedan na 12 lub 18 miesięcy do 30 000 km przebiegu. Oferta wyróżnia się brakiem opłaty wstępnej i korzystnymi niskimi ratami już od 1200 zł netto miesięcznie oraz obowiązuje do wyczerpania puli samochodów.

Specjalna oferta Najmu KINTO ONE stworzona przez Toyotę daje wszystkim Klientom czekającym na zamówione auto dowolnej marki możliwość wynajmu od ręki samochodu przedkontraktowego bez opłaty wstępnej i w niskich ratach. Można z niej skorzystać na okres 12 lub 18 miesięcy przy maksymalnym limicie przebiegu do 30 000 km.

Corolla jako samochód przedkontraktowy w programie Najmu KINTO ONE

Najem KINTO ONE to produkt finansowy skonfigurowany w taki sposób, że niskie raty są efektem spłacania jedynie utraty wartości samochodu w czasie trwania umowy. Od Leasingu KINTO ONE odróżnia go brak możliwości wykupu pojazdu po zakończeniu kontraktu.

Corolla jako samochód przedkontraktowy w programie Najmu KINTO ONE

Samochodem oferowanym w programie Najem KINTO ONE jest Corolla Sedan w wersji Comfort z silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 litra. Model zawiera pełny pakiet systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense 2.0 z inteligentnym tempomatem adaptacyjnym, dwustrefową klimatyzację automatyczną, system multimedialny Toyota Touch® 2 z kolorowym, 8-calowym ekranem dotykowym, interfejsy Apple CarPlay® i Android Auto™, usługi łączności Toyota Connected Car i 16-calowe felgi aluminiowe. W programie Najem KINTO ONE miesięczny koszt wynajmu Corolli Comfort to 1 200 zł netto przy umowie na 12 miesięcy i 20 000 km przebiegu. Oferta jest dostępna czasowo do wyczerpania puli samochodów.

Corolla jako samochód przedkontraktowy w programie Najmu KINTO ONE

Maciej Walecki – Specjalista ds. Rozwoju Produktów w Dziale KINTO Toyota Central Europe – podkreślił, że średni czas oczekiwania na nowe samochody znacząco się wydłużył ze względu na zaburzenia łańcuchów dostaw, dlatego Toyota zdecydowała się na oferowanie auta od ręki w niskich ratach i z okresem wynajmu dostosowanym do potrzeb osób prywatnych i firm. „Corolla Sedan z wyposażeniem Comfort to wygodny samochód z dużym bagażnikiem o eleganckiej stylistyce, który będzie dobrze służył na co dzień zarówno jako samochód firmowy, jak i osobom prywatnym. Uniwersalność, niezawodność i wysoka jakość sprawiają, że Corolla to najpopularniejszy samochód w Polsce i na świecie” – dodał.

Dowiedz się więcej

Sztuczna inteligencja a bezemisyjne napędy Sztuczna inteligencja a bezemisyjne napędy Toyota Research Institute Nowa generacja systemów bezpieczeństwa Toyota T-MATE Nowa generacja systemów bezpieczeństwa Toyota T-MATE Większe możliwości Yarisy w kolorze Spicy Orange Yarisy w kolorze Spicy Orange Nowości w roku modelowym 2023 Lekki użytkowy van elektryczny Lekki użytkowy van elektryczny Nowy projekt Toyotay i partnerów Wymienne baterie do samochodów Wymienne baterie do samochodów Dowiedz się więcej o nowym projekcie Klub Rekordowych Przebiegów Klub Rekordowych Przebiegów Pochwal się trwałością swojej Toyoty Wyniki sprzedażowe Toyoty w lipcu 2022 roku Wyniki sprzedażowe Toyoty w lipcu 2022 roku Wzrost udziału w rynku do 17,7% Ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy PROACE CITY Ponad 10 000 sprzedanych egzemplarzy PROACE CITY Sprawdź szczegóły Zrównoważona produkcja bioetanolu Zrównoważona produkcja bioetanolu Wspólny projekt Toyoty i partnerów KINTO ONE coraz popularniejsze w Polsce KINTO ONE coraz popularniejsze w Polsce Sprawdź najchętniej wybierane modele Toyoty Autobusy na wodór w Madrycie Autobusy na wodór w Madrycie Wodorowe ogniwa paliwowe Toyoty w transporcie miejskim Land Cruiser i Hilux 2023 z paliwem HVO100 Land Cruiser i Hilux 2023 z paliwem HVO100 Odnawialny olej napędowy zamiast diesla