1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Lexus

Grupa Romanowski to diler samochodów marki Toyota oraz Lexus. Działamy w branży od 30 lat. 
Posiadamy trzy salony Toyoty: w Radomiu, Kielcach i Krakowie oraz dwa salony Lexusa w Krakowie oraz oddziały Lexus Kraków w Radomiu oraz Kielcach (salon Toyoty).

Z ogromną satysfakcją ogłaszamy, że nasza firma kontynuuje swoją ekspansję otwierając nowe, ekskluzywne salony Lexusa w Radomiu i Kielcach.

Nowe inwestycje to krok w kierunku dalszego rozwoju naszej działalności i podkreślenia zobowiązania do zapewnienia naszym Klientom usług na najwyższym poziomie. W oparciu o 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu salonów Lexusa w Krakowie, jesteśmy przekonani, że nowe lokalizacje spotkają się z entuzjastycznym przyjęciem przez klientów ceniących japońską precyzję, dążenie do doskonałości oraz indywidualne podejście.

Marka Lexus, znana na całym świecie jako symbol luksusu, w nowych salonach w Radomiu i Kielcach oferować będzie nie tylko najnowocześniejsze modele, ale również ekskluzywny program serwisowy VIP. Program ten zapewnia naszym Klientom poczucie komfortu, w tym bezpłatny transport pojazdu podczas przeglądów i samochód zastępczy Lexus na czas serwisu.

Wierzymy, że filozofia Omotenashi, będąca kluczem do sukcesu Lexusa, zostanie ciepło przyjęta przez mieszkańców Radomia oraz Kielc.

Zachęcamy do śledzenia naszych działań i oczekiwania na oficjalne otwarcie naszych salonów Lexus Radomiu i Lexus Kielce.Obecnie zapraszamy do radomskiego oddziału naszego salonu Lexus Kraków w siedzibie Toyota Romanowski Radom. Oprócz sprzedaży nowych oraz używanych samochodów marki Lexus, oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie obsługi serwisowej samochodów oraz blacharsko-lakierniczej jak również autodetailingu.

Twoi osobiści Doradcy:

 

Adam Dąbrowski

Doradca ds. Sprzedaży

Mobile: +48 604 567 394

E-mail: adam.dabrowski@lexus-krakow.com.pl


     

      Krzysztof Sałek

      Doradca ds. Sprzedaży

      Mobile: +48 730 720 506

      E-mail: krzysztof.salek@toyota.radom.pl


 

Michał Gębczyk

Asystent Działu Lexus Radom

Mobile: +48 538 615 001

E-mail: michal.gebczyk@lexus-krakow.com.pl 

     

      Rafał Maj

      Doradca ds. Serwisu

      Mobile: +48 882 771 173

      E-mail: rafal.maj@lexus-krakow.com.pl