1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
17 maja 2024

Całkowicie nowa Toyota GR Yaris wciąż zachwyca kierowców

Toyota GR Yaris - Kultowy Hot-Hatch Spełnia oczekiwania!

Całkowicie nowa Toyota GR Yaris wciąż zachwyca kierowców

Toyota GR Yaris budzi trwałe zainteresowanie wśród entuzjastów motoryzacji. Od swego debiutu, ten kultowy hot-hatch przeszedł przez proces ewolucji, który czyni go jeszcze bardziej pożądanym. Obecnie, wyposażona w nowy, trzycylindrowy silnik o mocy 280 koni mechanicznych, najnowsza Toyota GR Yaris cieszy się dużą popularnością. W dużej mierze jest to zasługa nowej automatycznej skrzyni biegów GAZOO Racing Direct Shift, która nie tylko gwarantuje szybkie zmiany biegów, ale także precyzyjnie reaguje na każde polecenie kierowcy.


Trzycylindrowa Moc i Innowacyjna Skrzynia Biegów

Toyota GR Yaris oferuje kierowcom niezapomniane doznania zarówno na drodze, jak i torze. Dzięki trzycylindrowemu silnikowi o imponującej mocy 280 koni mechanicznych, ten hot-hatch dostarcza ekscytujących wrażeń podczas każdej jazdy. Ponadto, klienci mają możliwość wyboru spośród dwóch skrzyń biegów - 6-biegowej manualnej oraz innowacyjnej, ośmiobiegowej skrzyni automatycznej GAZOO Racing Direct Shift. Jednak to właśnie wersja z automatyczną skrzynią biegów została wybrana przez aż 70% klientów!


Lakier Precius Metal – najchętniej wybierany

Spośród pięciu różnych opcji lakierów, odcień Precius Metal wyróżnia się największym zainteresowaniem. Ten niezwykle stylowy odcień podkreśla sportowy charakter samochodu, dodając mu zarazem nowoczesności i wyrafinowanego stylu. To właśnie z tego powodu aż 57% klientów decyduje się na ten kolor. Precius Metal doskonale komponuje się z eleganckim wnętrzem oraz designem Toyoty GR Yaris, tworząc spójną całość, która przyciąga uwagę na każdym kroku.

Toyota Gr Yaris stawia bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Toyota GR Yaris stawia na zaawansowane rozwiązania bezpieczeństwa, które zapewniają spokój i komfort podczas jazdy. Dzięki systemom asystującym, takim jak monitorowanie martwego pola czy asystent bezpiecznego opuszczania pojazdu, kierowca ma pełną kontrolę nad otoczeniem. Dodatkowo, systemy ostrzegania o ruchu poprzecznym oraz czujniki parkowania eliminując niebezpieczeństwo potencjalnych kolizji. Dla Toyoty GR Yaris bezpieczeństwo jest nieodłącznym elementem każdej podróży.

Poczuj prawdziwe emocje za kierownicą

Toyota GR Yaris podnosi poprzeczkę w kategorii hot-hatchy poczucie pewności i spokoju na każdym kilometrze. Jest to pojazd stworzony dla osób, które cenią sobie wyjątkowość, dynamikę i chcą doświadczać prawdziwych emocji za kierownicą. Dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, imponującym osiągom oraz zaawansowanym systemom bezpieczeństwa, każda podróż staje się niezapomnianym doświadczeniem.

Przekonaj się sam! W naszym salonie w Radomiu masz możliwość przetestowania najnowszego modelu. Umów się na jazdę próbną już dziś i odkryj niezrównane możliwości Yarisa GR!

Dowiedz się więcej o Nowej Toyocie GR Yaris!