1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
30 maja 2024

Optymalna efektywność dostawczych samochodów z izotermą

Nowoczesne samochody dostawcze z izotermą w Radomiu

Nowoczesne samochody dostawcze z izotermą w Radomiu

Izotermiczne zabudowy w użytkowych pojazdach Toyoty stanowią doskonałe rozwiązanie dla branży HORECA oraz kwiaciarni. Te innowacyjne zabudowy są dostępne od ręki i gwarantują bezpieczny oraz efektywny transport towarów w kontrolowanej temperaturze. Dzięki najwyższej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, izotermiczne zabudowy Toyoty spełniają najostrzejsze wymagania higieniczne i technologiczne.

Optymalna efektywność dostawczych samochodów z izotermą

Zabudowy izotermiczne montowane w modelach Toyoty są perfekcyjnie dostosowane do przestrzeni ładunkowej pojazdu, co zapewnia maksymalną efektywność i wygodę użytkowania. Modele takie jak Toyota Proace zyskują nowe możliwości dzięki specjalistycznym rozwiązaniom izotermicznym. Każda zabudowa posiada certyfikat higieniczny PZH, co umożliwia bezpieczny przewóz żywności, artykułów spożywczych oraz farmaceutyków, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.

Zabezpieczenie i higiena

Izotermiczne zabudowy Toyoty są wyposażone w certyfikat higieniczny PZH, co gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych towarów, takich jak żywność, artykuły spożywcze czy farmaceutyki. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i technologii, nasze izotermy są odporne na środki czystości i zapobiegają rozwojowi pleśni oraz grzybów. Warstwa PMMA, którą pokryta jest wewnętrzna powierzchnia zabudowy, zapewnia dodatkową ochronę, co czyni nasze rozwiązania idealnymi dla branż, gdzie czystość i bezpieczeństwo są priorytetem.

Technologiczne innowacje i trwałość

Izotermiczne zabudowy Toyoty wyróżniają się zaawansowaną technologią termoformowania ABS, co zapewnia im wyjątkową lekkość i wytrzymałość. Wykorzystanie najwyższej jakości izolatorów oraz spawanej podłogi z aluminium gwarantuje solidność wykonania i długą żywotność. Wszystkie nasze izotermiczne zabudowy są objęte 3-letnią gwarancją, co świadczy o niezawodności użytych materiałów i komponentów. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że ich inwestycja jest zabezpieczona na lata, a transportowane towary zawsze będą przechowywane w optymalnych warunkach.

Funkcjonalność i wszechstronność

Izotermiczne zabudowy Toyoty oferują szeroki zakres specjalizacji, dostosowanych do różnych potrzeb transportowych. Izotermy mogą być wyposażone w funkcję chłodni, utrzymując temperaturę na poziomie 0°C, przy użyciu izolacji ścian o grubości 5 cm. Natomiast dla wymagań mroźni, zabudowy izotermiczne mogą utrzymywać temperaturę nawet do -20°C, dzięki izolacji o grubości 8 cm. Dodatkowo, nasze rozwiązania umożliwiają podział przestrzeni ładunkowej na dwie komory z różnymi temperaturami, co pozwala na jednoczesny transport towarów wymagających różnych warunków przechowywania. Dzięki temu, nasi klienci mogą efektywnie i elastycznie zarządzać transportem, bez względu na specyfikę przewożonych produktów.

Specjalizacja dla różnych sektorów

Izotermiczne zabudowy Toyoty są przeznaczone dla szerokiego spektrum branż, które wymagają transportu towarów w kontrolowanej temperaturze. Branże takie jak HORECA (Hotele, Restauracje, Catering), gdzie przewóz świeżych produktów spożywczych jest kluczowy dla zachowania jakości i bezpieczeństwa żywności, znajdują w naszych zabudowach idealne rozwiązanie. Ponadto, branża farmaceutyczna, gdzie konieczne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury dla transportowanych leków i substancji, również może skorzystać z naszych specjalistycznych rozwiązań. Dodatkowo, kwiaciarnie mogą wykorzystać izotermy do zapewnienia odpowiednich warunków przechowywania dla delikatnych kwiatów i roślin. Dzięki naszym izotermicznym zabudowom, różnorodne branże mogą skutecznie i bezpiecznie transportować swoje produkty, zachowując ich świeżość i jakość w każdych warunkach.