1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Prototypy Toyoty na targach Japan Mobility Show 2023
26 kwietnia 2024

Toyota New C-HR Plug-in: Ekologiczna Rewolucja na Radomskich Drogach

Nowa Toyota C-HR już jest w naszym salonie!

Toyota C-HR Plug-in: Ekologiczna Rewolucja na Radomskich Drogach

Nowa Toyota C-HR Plug-in zawitała na ulice Radomia jako symbol zmiany w świecie motoryzacji, bez wątpienia stawiając ekologię na pierwszym miejscu. Ten nowoczesny model nie tylko ogranicza emisję spalin, ale także zapewnia sprawność i wygodę jazdy. Dodatkowo, zasięg w trybie elektrycznym do 66 km pozwala na swobodne przemieszczanie się po mieście.

Nowsze Technologie Jeszcze Bliżej

Wprowadzenie Toyoty C-HR Plug-in na radomski rynek motoryzacyjny to kolejny krok w stronę ochrony środowiska i jeszcze większej przyjemności z prowadzenia auta. Dzięki możliwości jazdy w trybie elektrycznym, mieszkańcy Radomia mogą poprawić jakość powietrza, nie tracąc przy tym wygody ani stylu. Hybrydy typu plug-in mają większą baterię, co pozwala na dłuższe podróże bez emisji spalin oraz osiąganie większych prędkości. Ponadto przy produkcji Toyoty C-HR Plug-in wykorzystano materiały pochodzące z recyklingu oraz wykorzystano nowe, bardziej efektywne procesy, co zmniejszyło emisję węgla.

Zielona Mobilność w Radomiu

Rozwój infrastruktury do ładowania w mieście jest kluczowy dla wygody użytkowników, korzystających z ekologicznych i nowoczesnych pojazdów. Coraz więcej publicznych i prywatnych punktów ładowania ułatwia tankowanie, dając kierowcom niezależność i swobodę w podróżowaniu. Wybierając ekologiczne rozwiązania przyczyniasz się do rewolucji mobilności!

Idealne Miejsce na Ekologiczną Jazdę

Zapraszamy do naszego salonu Toyota Romanowski Radom na przejażdżkę testową nową Toyotą C-HR Plug-in! Przekonaj się jak ta nowa Toyota potrafi łączyć moc z oszczędnością, oferując przy tym niezapomniane doznania za kierownicą. Nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania i pomogą wybrać opcję, która będzie dla Ciebie idealna. Umów się  na jazdę testową!

Ekologiczna mobilność w Radomiu
Nowa Toyota C-HR Plug-in to krok w przyszłość dla ekologicznej mobilności w Radomiu. Dołącz do naszej inicjatywy w trosce o nasze środowisko i przetestuj najnowszy model już dziś! Wspólnymi siłami możemy uczynić nasze miasto bardziej ekologicznym i przyjaznym miejscem do życia.