1. Nowe samochody
 2. Zalety

Toyota bZ4X Prestige

5-drzwiowy SUV

Toyota bZ4X - Prestige - 5-drzwiowy SUV
Cena
271 900 zł
411 - 462 km
162 - 181 Wh/km
4X4
Napęd elektryczny 218KM
1 665 zł
218 KM
6.9 sek

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota bZ4X.
Zobacz widok 360°.

 • Design

  Wyjątkowy styl i charakter

  Toyota bZ4X łączy w sobie nowoczesny design auta elektrycznego z proporcjami nadwozia charakterystycznymi dla samochodów z segmentu SUV. Innowacyjny pojazd elektryczny poradzi sobie na każdej z dróg i przyciągnie niejedno spojrzenie.

 • Wyjątkowe osiągi

  Toyota bZ4X zapewnia najlepsze osiągi w swojej klasie i nie emituje żadnych spalin podczas jazdy. Responsywny układ napędowy dostarcza moc na żądanie. Napęd na wszystkie koła sprawia, że podróż na każdej nawierzchni będzie czystą przyjemnością.

 • Doskonała wydajność baterii

  Toyota bZ4X może przejechać ponad 450 km* na jednym pełnym ładowaniu – i to przy zerowej emisji spalin. Zasięg ten można jeszcze zwiększyć, wybierając opcjonalny dach z panelem słonecznym. (* Zasięg może różnić się w zależności od wybranego pojazdu i jego klasy.)

 • Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

  Model Toyota bZ4X został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdej Toyocie bZ4X dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu Toyota bZ4X poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu Toyota bZ4X w konfiguratorze.

Pełen ekran Zamknij