1. Nowe samochody
 2. Zalety

Prius Plug-in Prestige

5-drzwiowy liftback

Prius Plug-in - Prestige - 5-drzwiowy liftback
Cena
211 900 zł
0.7 l/100 km
4X2
2,0 Hybrid Dynamic Force Plug-in 223KM
1 074 zł
72 km
223 KM

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Prius Plug-in.
Zobacz widok 360°.

 • Design

  DESIGN NAPĘDZANY WYDAJNOŚCIĄ

  Każdy szczegół nadwozia został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wyjątkowej wydajności i osiągów. Prius Plug-in Hybrid wyróżnia się eleganckimi, aerodynamicznymi kształtami, doskonałą technologią i pomysłowymi innowacjami.

 • CICHA, DYNAMICZNA I EMOCJONUJĄCA

  Dynamiczny i responsywny napęd w połączeniu z precyzyjnym układem kierowniczym i niezwykłą stabilnością zapewnianą przez sztywne nadwozie gwarantują niezapomniane wrażenia z jazdy, a doskonałe wygłuszenie sprawia, że nawet najdłuższa podróż będzie relaksująca.

 • NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA HYBRYDA NA ŚWIECIE

  Prius Plug-in Hybrid oferuje wiele doskonałych technologii, takich jak dach z panelami fotowoltaicznymi z możliwością ładowania baterii promieniami słonecznymi czy adaptacyjne światła drogowe (AHS).

 • Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

  Model Prius został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdym Priusie dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu Prius poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu Prius w konfiguratorze.

Pełen ekran Zamknij