Specjalna oferta Toyoty dla firm kurierskich

Samochody dostawcze PROACE i PROACE CITY w specjalnie dobranych specyfikacjach

2020-05-05

Toyota wprowadza specjalną ofertę dla firm kurierskich na samochody dostawcze PROACE i PROACE CITY. Auta te są dostępne w specjalnie dobranych specyfikacjach. Dodatkowe atuty to możliwość skorzystania z promocyjnego leasingu 101%, a także Gwarancji PRO do 1 milion kilometrów, będącej konsekwencją słynnej jakości i niezawodności Toyoty.

Oferta Toyoty dla firm kurierskich

Toyota przygotowała specjalne specyfikacje modeli PROACE CITY Standard, PROACE CITY Long, PROACE Medium i PROACE Long dedykowane firmom kurierskim. Atrakcyjne rabaty na te samochody łączą się z promocyjnym finansowaniem Standard Leasing 101%. Co więcej, auta te są dostępne od ręki, dzięki czemu zamówienia są realizowane niemal natychmiast. Z promocyjnej oferty można skorzystać do końca czerwca.

Gwarancja PRO na 3 lata lub 1 milion kilometrów

Użytkowe modele Toyoty, takie jak PROACE i PROACE CITY, są objęte Gwarancją PRO na 3 lata lub 1 milion kilometrów (co pierwsze nastąpi). Ubezpieczenie to zapewnia pokrycie kosztów napraw i jest oferowane w cenie auta. Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się w dniu wygaśnięcia gwarancji fabrycznej producenta, tj. po przekroczeniu 100000 km przebiegu i trwa do końca 36 miesiąca od dnia pierwszej rejestracji pojazdu.

Niezawodna Toyota PROACE

Toyota PROACE jest dostępna z silnikami o pojemności 1,5 l i mocy 100 KM i 120 KM, 2,0 l o mocy 122 KM i 150 KM z 6-stopniową manualną skrzynią biegów, a także 2,0 l o mocy 177 KM z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Każdy z nich cechuje bardzo niskie zużycie paliwa i emisja spalin.

Oferta dla firm kurierskich obejmuje dwie długości nadwozia: Medium i Long. PROACE Medium ma 4,9 m długości, rozstaw osi wynosi 3,2 m. Przekłada się to na 2,5 m długości przestrzeni bagażowej i 5,3 m2 objętości. Maksymalna ładowność jest uzależniona od wybranej wersji i wynosi od 1000 do 1400 kg. Wersja Long o długości 5,3 m oferuje maksymalną ładowność od 1200 do 1400 kg. Część bagażowa o długości 2,8 m i szerokości 1,6 m zapewnia objętość przestrzeni ładunkowej na poziomie 6,1 m3.

Warto podkreślić, że podczas testów zderzeniowych Euro NCAP Toyota PROACE uzyskała maksymalne 5 gwiazdek. Samochód może być wyposażony w zestaw systemów bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense z aktywnym tempomatem, układem rozpoznawania znaków drogowych z funkcją inteligentnego dostosowywania prędkości, układem ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, automatycznymi światłami drogowymi i systemem ostrzegania przed kolizją. Ponadto auto można wyposażyć w wyświetlacz HUD na przedniej szybie i system przywracania uwagi kierowcy.

Kompaktowa Toyota PROACE CITY

PROACE CITY to kompaktowy van dostępny w dwóch długościach nadwozia – Standard (4,4 m) i Long (4,7 m). Umożliwia on swobodną konfigurację wnętrza w zależności od potrzeb. Do wyboru są dwa indywidualne fotele lub trzyosobowa kanapa z przodu. To drugie rozwiązanie umożliwia montaż systemu Smart Cargo, który zwiększa długość przestrzeni bagażowej o 1,3 m, a jej pojemność o 0,4 m3.

Toyota PROACE CITY jest dostępna z jednostką benzynową 1.2 Turbo o mocy 110 KM (z manualną skrzynią biegów) lub 130 KM (ze skrzynią automatyczną), a także jednostką wysokoprężną o pojemności 1 499 cm3 i mocy 75 KM, 100 KM lub 130 KM. Silnik ten jest dostępny z 6-stopniową skrzynią manualną lub 8-stopniową automatyczną.

Nowa Toyota PROACE CITY może być wyposażona w systemy bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense oraz wyświetlacz HUD. Standardowym wyposażeniem tego modelu jest system automatycznego powiadamiania służb ratunkowych w razie wypadku eCall.

Dowiedz się więcej

Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Toyota PROACE CITY liderem wartości rezydualnej Dowiedz się więcej Toyota udostępnia samochody szpitalom Toyota udostępnia samochody szpitalom Akcja #jedziemyzpomocą Toyota Professional Toyota Professional Poznaj nową sieć salonów Toyoty Samochody dostawcze Toyoty Samochody dostawcze Toyoty Sprawdź ofertę przygotowaną przez Toyota Professional TOYOTA PROACE VAN TOYOTA PROACE VAN Przełom w segmencie aut użytkowych Samochody dostawcze Samochody dostawcze Toyota PROACE Mobility Toyota PROACE Mobility Zabudowy dla osób z niepełnosprawnością Linia stylistyczna Toyota GR Sport Linia stylistyczna Toyota GR Sport Dni Otwarte Setny wyścig Toyoty w wyścigach długodystansowych Setny wyścig Toyoty w wyścigach długodystansowych Sprawdź Nowa marka KINTO Nowa marka KINTO Dostawca nowoczesnych usług mobilności Nowy model z segmentu A powstanie w Kolinie Nowy model z segmentu A powstanie w Kolinie Dowiedz się więcej PROACE CITY – liderem segmentu PROACE CITY – liderem segmentu Rośnie sprzedaż dostawczych modeli Toyoty